Hakkımızda

1993 yılında kurulan firmamız sektöre sunduğu kalitesiyle, farklı damak tatlarına uygun geniş mönüsüyle, firmanızın iş hassasiyetini mutfakta da sürdürmeye devam ediyor. Her türlü davet, toplantı ve diğer yemekli organizasyonlarınızı deneyimli ekibimiz ve dünya mutfağına hakim aşçılarımızla baştan başa lezzet durağına dönüştürüyoruz. 

Başarımızın en önemli sırrı müşterilerimizle ortak çalışmalarımızdır. Müşteri memnuniyeti ve en önemlisi damak tadı hassasiyeti konusunda odaklanıp; tutarlı yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir şekilde mutfağını yeniden güncellemekte öncülük yapmıştır. Bu tutum davet ve organizasyonlarınızın, işletme ve sunumlarınızın damaklarda bıraktığı harika bir tada dönüştürmektedir.

Demirci Aroma olarak bizi bugün olduğumuz yere getiren; değerlere bağlı kalmamız ve hiçbir zaman ödün vermediğimiz 

damak tadı ve yeniliği açık mutfak anlayışını benimsememizdir. Bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek hizmete devam etmek hedefimizdir.

 

DEMİRCİ AROMA KASAP VE KEBAP SALONU

Kasap bölümünde sizler için hazırlanan taptaze etleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz, damak tadınıza uygun etlerden satın alarak; taptaze ve özenle korunmuş ürünlerimizi evinizde, kendinize ve ailenize özel sunumlar yaparak ikram edebilir. Dilerseniz, mekanımızda misafirimiz olarak; damak tadınıza uygun etlerimizden yiyebilir veya kebap, lahmacun, güveç, beyti gibi alternatifleri de masanıza sipariş edebilirsiniz. Firmamız Kebap, Lahmacun, Yemek Çeşitleri, Pide, Beyti, Güveç, Tatlı, Salata vb. ile ilgili geniş ve leziz bir menü sunmaktan gurur duymaktadır...

 

 

×

Demirci Aroma WhatsApp Hattına Hoşgeldiniz. Online Siparişleriniz İçin Tıklayınız.

WhatsApp Sipariş Ver